Svadby

Svadobná sála by mala po dekorácii vytvárať jeden celkom, ktorý je ladený do jedného štýlu, všetko do seba musí zapadať. Štýl svadby musí byť prispôsobený miestu nehnuteľnosti. Niektorí mladomanželia si štýl vyberajú spontánne, zatiaľ čo iní poctivo pripravujú kombinácie a idú za svojim snom elegancie. Dominantné farby by sa mali využiť v tlačenej forme, na šatách, v kvetovej dekorácii a i. Farebnosť a zladenie je vhodné nechať na odborníka a je vhodné si ísť osobne so vzorkami danú kombináciu vyskúšať na miesto konania udalosti.

 

Štýly svadieb: klasický, moderný, vintage, rustikálny, nekonvenčný, vonkajšie svadby-exteriérový štýl, plážové svadby, vinohradnícke, jarné, letné, jesenné, zimné a i.

 

Mnohí sa rozhodnú plánovať s úmyslom ušetrenia financií. Plánovanie vždy obsahuje veľkolepé nápady, ktoré vždy navýšia rozpočet. Práve preto, aby sa Vám to nestalo, sme tu pre Vás!

S našim rozpočtom bude dopredu jasné, čo všetko Vám zabezpečíme a ponúkneme. Každý jeden rozpočet vytvárame individuálne a je starostlivo naplánovaný. Výberom štýlu sa niektoré časti výzdoby predražujú, s čím treba vždy rátať. Vždy musíte byť pripravení na kompromis, pretože svadba je studňa na peniaze.  Pokiaľ do nej investujete, pôjde o Vašu prestíž, pretože výzdoby od La Festa  sú jedinečné a vždy vytvárané len pre Vás.